Valaste joa sild suleti ja lammutatakse

sild, millelt me (mitte ma) aasta tagasi laskumist harjutasime, on muutunud ohtlikuks ja lammutatakse. Praegu on sild suletud, ehkki inimesed pidid seal endiselt tatsuma ja keelusilte minema loopima o_O

http://uudised.err.ee/index.php?06207693

Categories: Imeline Eestimaa, WTF | 5 kommentaari

Navigeerimine

5 thoughts on “Valaste joa sild suleti ja lammutatakse

 1. yaanus

  Mina olen poolt see sild sealt õhku lasta ja uut mitte teha. Ma olen seal all kolanud ja ohtlik oli seal olla tõesti, aga mitte silla enda pärast, vaid süüdi vene pulmaseltskonnad, kes sinna ilusate suveilmadega voorivad – taevast sadas shampusepudeleid – ei ole meeldiv tunne ega vaatepilt, kui sinust 8m kaugusel kivide otsa suur klaaspudel kildudeks prantsatab, tegin kiirelt vehkat!

  Muidu ka kahe otsaga asi, ega see monstrum seal loodusele ja joale ilu juurde ei anna, samas toob külastajatele selle vaatamisväärsuse lähemale, eriti just neile, kes seljakotid seljas pika kaarega matka selleks ette võtma ei hakkaks. Jah, ka kaljuronijatele on seal vähemalt korra meeldinud laskuda, kiikuda jms.

 2. Andre

  Ilusate suveilmadega on paljudes sarnastes kohtades üsna samadel põhjustel nõme kui mitte öelda et tõepoolest lausa ohtlik. Türisalu ja Rannamõisa pankadega sama häda, pole küll pudeliga pihta saanud kuid lihtsalt prügilaviin on ka kord mustmingi kümnekonna meetri kaugusele maha sadanud Rannamõisa all. Aga ega ilusa suveilmaga Valaste juga kõige ilusam olnudki, vaid ikka hilissügisel ja varakevadel. Siis vast nii hirmsalt ei pulmitata seal ka :)
  Aga kahju on neist, kes eelmisel aastal sealt laskuda ei saanud. See elamus on üksjagu väärt.
  Aga egu elu seepärast seisma jää, laskuda saab ka otse joasängist, kui vet just üleliia palju alla ei tuhise. Siis, muidugi jah, jääb see kohiseva vee mäng nägemata.

 3. Annemarie

  Jep. Minu kahjutunne oma eelmise aasta argpükslikkuse pärast kasvab nüüd määratu suureks. Ja kui mõned veel ei tea, siis ma olen kahjutunde, süümekate ja kõige muu taolise pseudo-pasa peale meister. :(

 4. Iwan

  mul on sest kahju. see sild oli minuarust igati püsiv ehitis, polnud ta seis midagi nii hullu. pealegi oli see isegi üsna ilus ja kindlasti lisas sellele looduskauniskohale populaarsust ning võimaldas vaadelda vee mängulist langemist väga põnevast vaatenurgast. selles, et sinna nüüd mingi hetk uus sild tekib, ma sügavalt kahtlen.

 5. asi ei olnud sillas vaid silla aluses. vesi oli tema jalgealuse nii pehmeks uuristanud aja jooksul, et silla püsimine oli kahtluse all. Sild ise oli muidugi korralik. Mina usun, et tehakse uus.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.