Liitumine RMK-matkateega 01.-03. November

tere,

matkateelised ootavad meie armee võimalikult täies koosseisus sel nädalavahetusel Härma-Vällamäe lõigu läbimiseks. Planeeritud on kahe ööbimisega minek, nendest üks öö metsaonnis Kirikumäe matkaraja peal, eelsudel, et onn on vaba (tegemist laupäeva õhtuga). Hetkel on minu teada soovijad liituda:

Ivan
Külli
Andy
Karu
Jaanus
Aleksei
Tarmo
keegi Tarmo sõbranna Tartust
veel?..

Tee on pikk: raja algus meie jaoks on Lindorast lõunas, raja lõpp Haanjast veidi põhjas. Ühistransport pakub vähe võimalusi: sinna 17.15 Võru bussijaamast liin 273 (Võru-Võmmorski), Lindoras 17.51; tagasi hiljemalt 16.40 Simula või Haanja peatustest. Vahepeal liituda soovijale on võimalik tulla Kirikumäe peatusele, praktiliselt metsaonni ukse alla.
Autoga mineku puhul Tallinnast väljasõit hiljemalt kell 6, ja see tähendab mitte kokkusaamist parklas kell 6.08, vaid kell 6.00 Tallinna piirist väljas. Siis jõuame liituda matkalistega veel mingil mõistlikul ajal. Koos Tartust inimeste pealevõtmisega teele kuulub nagunii 4-5 tundi.

Palun liituda soovijail arvestada nõutud operatiivsusega, ja kui tulek on otse töölt, siis matkaasjad tööle kaasa, et pärast tööd kohe autosse ja tuld.

Categories: tulevikuplaanid | 20 kommentaari

Navigeerimine

20 thoughts on “Liitumine RMK-matkateega 01.-03. November

 1. See info on ilmselt juba jõudnud, et Annemarie sõidab Tallinnasse tagasi kolmapäeval, mitte pühapäeva õhtul. Arvestades seda, milline hunnik Teid tuleb ja millised on lood ühistranspordivõimalustega, tundub vähemalt kahe auto logistikaplaani integreerimine väga mõistlik.

  Ja siis juhin veel tähelepanu sellele, et kuna rahvast on tulemas palju, mis on väga tore :), aga mis omakorda tähendab ka seda, et kõik me sinna Kirikumäe onni kindlasti ööbima ei mahu, sest onn ise pidi olema väike. Broneerin pikamaamatkajatele kaks kohta ning ilmselt võiks olla eesõigus siis neil, kel ehk kesisem ööbimisvarustus. Aga esimese öö oleme telgis niiehkteisitii :D

  Ja veel pidi liituma vist Aleksei, aga selle kohta teab ehk Andy rohkem rääkida.

  • vaatame, mis sellest “hunnikust” lõpuks järgi ka jääb. Kirikumäe onnis olen käinud ja minu arust ei ole ta nii väike midagi. Eks me saame kindlasti hakkama.

   • No kas siis on märke juba esimestest loobujatest? Onni kohta ei tea.. Selline oli Andre kommentaar :)

    • Andre

     Onn ei ole kolossaalselt väike midagi, kuid sellise hulga puhul peavad mõned meist põrandal magama, muud ei miskit. Ilmad on tõenäoliselt üsna soojad, seega suuri probleeme ei tohiks tulla.

 2. Aleksei

  Praeguse seisuga olen Andyga kokku leppinud, et tulen tema autoga. Samas ma pole veel 100% kindel, kas üldse tulla saan. Loodan täna-homme selles selgusele jõuda.
  Oman telki ning -4C comfordiga magamiskotti, niiet jään ellu ka väljaspool onni! :)
  To be updated..

 3. Aleksei

  Kui midagi katastroofilist vahepeal ei juhtu, siis olen tulija!

 4. Tarmo

  Tarmol aina kasvab soov liituda. Saan liikuma hakata kohe siis kui Hoonete eksam tehtud mis peaks lõppema kusagil 17.30 paiku. Selleks ajaks kott koos ja valmis liikuma. Erisoov oleks aga 21.00 võtta HTGst kaasa Maris sest tal kestab nii kaua koori proov.

 5. yaanus

  Mulle tundub siinkohal ainuõige variant minna autodega.
  Nagu aru saan, üks auto oleks Andrei? Sinna mahutaks vast 4 inimest matkavarustusega ära.
  Kui minu valge ökopunn reedeks peaks lahinguvalmis saama, siis sinna ilmselt üle kolme inimese koos kogu varustusega ei mahu.
  Ka Karul oli vanasti ökonoomne ja ruumikas universaal… :-)
  1 variant on see, et ma laenan isalt 6-7 kohalise auto (maanteekulu peaks 10L piires jääma).

  • meil on vaja siiski 2 autot, et A-B logistikat teha. Ma arvan, et teine auto auto on minu auto, kuhu lähen mina, Külli, Tarmo ja alates Tartust Maris. Meie plaanime startida kohe, kui Tarmol eksam tehtud, ehk enne 6. Tarmo, kas oled plaaniga nõus?

   Sellisel juhul Andy, Alex, Karu ja Jaanus läheksid Andy autoga.

   • 2 autot on ju naguinii, lihtsalt sa pead siis suurema auto võtma, kuhu 4 inimest täisvarustusega peale mahuks.

 6. Tarmo

  Tarmole sobib see ideaalselt :)

 7. Kas täpne sõjaplaan on paigas nüüd?
  Ivan, Kylli ja Tarmo stardivad niipea kui Tarmol eksam tehtud, kuidas on lood Andrei autoga? Millal keegi vabaneb? Mina teen tööl lühema päeva ja lähen koju asju pakkima, kella 5ks üritan valmis olla.
  Kes telgi kaasa võtab? Minul on kolmeinimese telk, kas võtan kaasa?
  Ja üks oluline teema, kas me peaks Andrele ja Kristelile mingeid toiduvarusid täiendama ja ka enda matkapandele nädalavahetuseks toidud ära organiseerima?

 8. esiteks, muutunud on marsruut. Andre ja Kristel ei jõua täna Härma lõkkekohta, me liitume nendega hoopis Piusa lõkkekohas.

  siis, matkatoidud on juba ostetud meie kogu seltskonnale, k.a. ka Andrele ja Kristelile varutäiendused järgmiseks nädalaks. Sellest muretsema ei pea. Alkohol on igaühe enda teema.

  Andrei autoga tuleb Jaanus, Aleks ja (keerulise logistikaga) Karu. Organiseerige asju omavahel.

  Jaanus, palun võta kaasa oma põleti. Gaasi on ka vaja, aga mina ega Külli enam poodi ei jõua. Vaja läheb ka veel ühte suuremat potti, mille kohta Andrei lubas uurida Aleksi käest.
  Telkidest: minul 1 telk (mina+Külli), Andrei 1 telk (Andrei+…), Aleksil 1 telk, Tarmol 1 telk (Tarmo + Maris). Jaanuse telki pole ilmselt vaja, aga Andrei auto ekipaaž võik selle siiski omavahel läbi rääkida.

  • Gaasi mul vast veel jagub. Kui kellelgi on veel priimuse gaasi väiksem purk olemas, poolik või täis, võib kaasa haarata, saaks neist poolikutest balloonidest lõpuks lahti. Gaasipõleti võtan kaasa.

 9. operatsioon “Pärak” läheb lahti.

 10. Iwan

  väga vinge matk oli taaskord! Kuidagi imekombel juhtus see, et kõik, kes tavalised on mingid supertöised inimesed ja ei saa isegi nädalavahetustel kuskile tulla, said järsku metsa jääda veel ekstra päevaks, ja tagasi Tallinnas oleme liitujatest ainult mina ja Külli, nii et kõigile teistele õnn kaasa tänaseks pikaks päevaks, ja et vihm ikka järgi ei jääks :)

 11. oli tõesti väga meeleolukas ja meeldejääv metsapeatus. Kohe hästi kahju, et juba Tallinnas tagasi..

 12. Tarmo

  Nõustume eelnevate kokkuvõtetega, et see lühikene visiit jäi liiga lühikeseks. Arutasime täna Marisega, et taolisi metsatrippe tuleb teha tihedamini kui kord aastas.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.