Wanted: varustus

Seoses minu isikliku ambitsiooniga minna Islandile juba vähem kui kolme nädala pärast, ja minu isikliku eelarvega mis ei luba mul kohe kõiki asju osta, pöördun nüüd Teie poole, kallid zombid, palvega laenata (võite ka kinkida) mulle terve hunnik varustust:

 • Telk. Number üks minu nimekirjas. Minu isiklik Ferrino Spectre II on kahekihiline, kahekohaline, 2.1 kg ning 16×38 cm; kasutada võib, kuid tahaks midagi ägedamat. Kui sul on ühekohaline, kahekihiline mis on kergem ja peab vastu ka Eesti suvest karmimates oludes, siis ma väga tahaks seda. Olen kuulnud et RMK töötajate kaudu saab mingi MSRi mis suisa ideaalne minu jaoks, aga kõik pakkumised on teretulnud.
 • Päikesepaneel. Kuna kaasa tuleb vähemalt kolm elektroonilist tarvikut, siis on vajadus ka neid kõiki toita. Kui kellegil teist (Andre) on powertraveller’i stiilis laadija USB otsikuga, siis ma väga tahaks seda.
 • Veekindlad pakendid. Muutlik ilm ja jõgede ületamine sunnivad mind vähemalt midagi veekindlalt pakkima. Kui sul on midagi, mis on mulle abiks, siis ma väga tahaks seda.
 • GPS. Kuigi ise loodan kaardi ja kompassiga hakkama saada, haterite rõõmuks ikkagi sooviksin ka selle moodsa asjanduse endaga kaasas.

Andke teada, kui Teil on midagi sellest nimekirjast või miski, mis võiks olla mulle kasulik. Kõiki panustajaid premeerin tänu avaldamisega, suure tänu avaldamisega, käesurumisega või isegi õllega, sõltuvalt panustamise olulisusest. Varustuse hävimine ei ole ettenähtud ning on selle vastu minu poolt kindlustatud. Ise olen reisil 3. – 27. august, nii et arvestage sellega, kui midagi annate mulle.

Eyjafjallajökull Volcano Eruptions and Thunder

Eyjafjallajökull Volcano Eruptions and Thunder by Skarphedinn Thrainsson

Categories: tulevikuplaanid | 2 kommentaari

Navigeerimine

2 thoughts on “Wanted: varustus

 1. Annemarie

  Neid MSRe on meil Viimsis 2. Üks 2-kohaline, ilmselt liiga suur (ja ka tõsise ventilatsiooniprobleemiga – Oandu-Ikla matkateed läbides tuli seda mäletatavasti hommikuti ja õhtuti seestpoolt rätikuga kuivatada :P) ja 1-kohaline, mida sa ilmselt silmas pead.
  Ma pole muidugi tükk aega vaadanud, et kas need telgid ikka on seal ja olen selle nädala lõpuni Saaremaal, nii et saaksin uuel nädalal järele vaadata.

  Ja neid päikesepaneelidega varustatud kaasaskantavaid akusid on meil samuti Viimsis 2 tk. Aga sama teema, mis telgiga – pean linna jõudes järele vaatama ega keegi neid juhuslikult ei kasuta. (Andre vist läks mingile matkale praegu.)

  GPSi osas ei saa kahjuks aidata, sest plaanime augustikuus viimaks Tädu õpperaja uue marsruudi paika panna ja ma ei saa ilmselt meie ainukest normaalset GPSi välja laenutada.

  Et kui vahepeal mingeid paremaid pakkumisi ei saa, siis võta uue nädala alguses ühendust.

 2. Ühe veekindla koti saaksin laenata. Suurus u selline, et keskmine pakitud magamiskott peaks sisse mahtuma.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.