Teeme ühe matka

Heia! Pole tükk aega matkasaapaid kapist välja võtnud, seega teeme ühe matka sel nädalavahetusel 01.03.-03.03. Piirkond on uus matkatee haru, täpsemalt Raplamaa, aga veel täpsem info on tulemas paari päeva jooksul.

Logistika toimub autodega. Plaan on reede õhtul metsa jõuda, lõket teha ja lõõgastuda. Laupäeval matkata ca 20 km, lõket teha ja lõõgastuda. Pühapäeval matkata ca 10 km, Bobi toodud alksist ennast pehmeks juua ja siis linna tagasi tulla.

Menüü tuleb jumalik, sest selle koostab meisterkokk Marju. Selle otstarbeks oleks vaja teada, kui palju meid tulemas on. Palun andke teada, kes tulemas on.

Kohtumiseni metsas.

Categories: Uncategorized | 4 kommentaari

Navigeerimine

4 thoughts on “Teeme ühe matka

  1. Marju

    Meisterkokk on kohal! Meisterkoka plussüks jäi köhaseks-nohuseks, kuid kui ta reedel on terve, ühineb. Kuidas magalaga teeme? Ühise katuse alla?

  2. Sarilaikija on ka kohal, isegi siis, kui me matkarada välja mõelda ei suuda..! Aga me suudame!
    Kui ilm liiga ligaseks ei kisu, on ühine katus kõige kaalusäästlikum lahendus. Üldiselt olen poolt.

  3. Meie pere seekord ei liitu. Lihtsalt ei jõua kõiki oma toimetusi tehtud ja tahaks ka perega vahepeal isekeskis olla. Soovin lahedat matka teile.

  4. Niisiis, start linnast ca 20.30-21.00. Liigume minu autoga Järlepa lõkkekohta, kus on ööbimine.Edasi liigume mööda matkateed Rabivere lõkkekoha poole, kuhu on kokku 29 km. Plaan on laupäeval matkata ca 20 km ning teha metsik ööbimine. Teeme midagi metsikut, noh – ööbime telgis vms. Pühapäeval lõpetame Rabivere lõkkekohas, kus seisab Kaidi auto, mille abiga saame teha logistikat.

    Juhul, kui keegi plaanib liituda meiega ainult mõneks ööks, siis laupäeval peame jooksvalt suhtlema, kuhu me täpselt välja jõuame. Orientiiriks saab ilmselt Kohila.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.