Külluse matk 01.-03. jaanuar

Jah, ESIMESEL jaanuaril läheme matkale, nii on.

Järjekordne uue aasta matk! Seekord siis kalender tegi meile sellist nalja et just need kuupäevad. Ka seekord ei ole suvalist loodust, vaid on ikka Kiidjärve ja Taevaskoda ja kõik see vinge värk. Ja seekord ei mingeid näljamänge, vaid tuleb korralik külluse matk. Olge valmis toidukraami tassima :DD

 • Sõidame reedel 1.01 pohmellise peaga rongiga Valgemetsa. Kuna 1.01 on vaba päev, siis võib veidi varem minna ja pikemalt kõndida, kui rahvas nõus. Valgemetsalt kõndime 9km Valgesoo laagrisse, kuhu jääme ööseks. Loodetavasti on laavu vaba.
 • reede ja laupäeva vahele jääb boonuskiirmatk enne hommikuputru koidikul Valgesoo õpperajal
 • laupäeval kõnnime mööda RMK Peraküla-Aegviidu-Ähijärve matkateed matka 10 ilusaimat kilomeetrit mööda Ahja jõe ürgorgu ja ööseks jõuama – SHIT WHAAT? – Otteni metsamajja! Teeme külluslikku õhtusööki ja sauna saab ka. Öö maksab 95€, seega palun huvist teada anda nii varsti kui võimalik. Broneerimiseks vajan 6 kindlat huvilist.
 • pühapäeval mööda matkateed 6km Põlvasse ja rongiga tagasi

Logistiliselt peaks kõik hästi sobima nii Tallinnlastele kui Tartlastele.

Nii et distantsid mõõdukad ja seltskond hea, nagu alati. Minek?

Categories: Matk, Talvematkad | 7 kommentaari

Navigeerimine

7 thoughts on “Külluse matk 01.-03. jaanuar

 1. Käppppp.

 2. Iwan

  ühineb Ajit. Marko arvas ka, et saab tulla. Seega praegu on kirjas Aleks, Marju, Kristel, Marko, Ajit ja Küllivan. Broneerin maja homme ära.

 3. Iwan

  broneerisin maja ära ja saadan laiali rahakorjepalve. kõik praegused 7 osalejat maksavad 13,6€ per face, mida võtame arvesse pärast matka ühiskassa jagamisel. NB: Kokku on majas ainult 8 kohta!

 4. käpp!!!

 5. Stanislav.

  Tere. Ühineksin samuti teiega kui võib. Kohtusin teiega rehesaare juures septembri lõpus.

  • Iwan

   tere, Stanislav!
   andesta meile sellist hilinenud vastust. Matka kohad said kahjuks vasrti pärast väljakuulutamist täis ning seoses COVID olukorraga ja piirangute teatud ebaselgusega me täiendavaid osalejaid seekord ei võta. Jälgi blogi ja järgmine kord oled teretulnud! Täname, et tundsid huvi meiega matkamise vastu.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.